Multi częścią Grupy Bluhm Weber

Szanowni Państwo,

Z ogromną satysfakcją i przyjemnością pragniemy poinformować Państwa, że firma Multi z dniem 15.10.2021 stała się częścią rodziny Bluhm Weber Group.
To kolejny krok w rozwoju, który sprawi, że nasze wieloletnie doświadczenie i pozycja na rynku zostaną wzbogacone o dodatkowe możliwości stworzone przez przynależność do międzynarodowej organizacji.
Dzięki światowemu zasięgowi grupy Bluhm Weber dostaliśmy impuls rozwojowy, który nie tylko umocni naszą pozycję na rynku polskim, ale zwiększy możliwości wsparcia dla naszych wdrożeń w rozumieniu globalnym.
W związku z naszym wejściem do grupy Bluhm Weber, przewidujemy poszerzenie portfolio oferowanych przez nas urządzeń i rozwiązań, co pozwoli Państwu jeszcze bardziej korzystać z naszego doświadczenia i wiedzy.
Nazwa firmy, dane adresowe oraz osobowość prawna (KRS, NIP, REGON) pozostają bez zmian.
Zmianie uległ skład zarządu – stanowisko Prezesa Zarządu objął Pan Andreas Bluhm, który z naszą firmą związany jest od ponad 15 lat i zna dobrze specyfikę polskiego rynku.
Filozofia zarządzania w Bluhm Weber Group uwzględnia konieczność adaptacji do specyfiki lokalnego rynku, dlatego w uznaniu dla dotychczasowych osiągnięć pozostawiono pełną autonomię w rękach lokalnego kierownictwa Multi.
Za prowadzenie zespołu i rozwój firmy odpowiedzialny jest Pan Maciej Polnar – dyrektor zarządzający, zatrudniony w firmie Multi od ponad 16 lat, doskonale znający wymagania polskiego rynku oraz potencjał i możliwości naszego zespołu.

Z wyrazami szacunku:

zespół Przedsiębiorstwa Multi