Drukarki etykiet Novexx

DRUKARKA XLP 50x

Seria drukarek etykiet XLP 50x to doskonałe rozwiązanie do druku średnich nakładów etykiet, dostępne w wersjach o szerokości druku 4 i 6 cali. Drukowanie może  odbywać się technologią termotransferową lub technologią termiczną.

Urządzenia drukują wysokiej jakości kody kreskowe, czcionki i obrazy na wielu różnych materiałach etykietowych: (powlekane) papiery, PE/PP lub karton o szerokości do 152 mm.

Dzięki swojej elastyczności drukarka XLP 50x jest gotowa do wielu zastosowań i wspiera procesy identyfikacji, głównie związane z opakowaniami podstawowymi i wtórnymi w następujących branżach:

  • Produkcja i przetwarzanie żywności
  • Dystrybucja ogólna i logistyka
  • Towary konsumpcyjne
  • Produkcja ogólna
  • Farmaceutyki
  • Elektronika
  • Bilety wstępu

 

 

DRUKARKA  64-0X

Aby sprostać wysokim wymaganiom zastosowań przemysłowych, idealne do zastosowania są wysokowydajne, trwałe drukarki stołowe serii 64. Przy prędkości drukowania do 400 mm/s, drukarki z serii 64 pracują szybciej niż inne drukarki dostępne na rynku, stając się tym samym najlepszym wyborem jeżeli chcemy zwiększyć efektywność znakowania  i ograniczyć czas pracy operatora przy drukowaniu etykiet.

Drukarki serii 64 przeznaczone są do drukowania kodów kreskowych, czcionek i logo na każdym materiale etykiet o doskonałej jakości. Unikalne funkcje standardowe, takie jak oszczędność taśmy, 600-metrowe rolki taśmy, szerokość druku do 203 mm (8 cali) i prędkość druku do 400 mm/s zapewniają natychmiastową oszczędność kosztów bez uszczerbku dla jakości druku. Standardowe interfejsy danych, takie jak Ethernet i USB, umożliwiają łatwą integrację z istniejącymi procesami i sieciami wewnętrznymi w dowolnej branży i lokalizacji.

Rodzina drukarek serii 64 obejmuje cztery modele o różnej szerokości druku (w calach): 64-04, 64-05, 64-06 i 64-08.

Połączenie modeli 64-0x z aplikatorem LTSI jest elastycznym, półautomatycznym rozwiązaniem w zakresie drukowania i aplikacji etykiet.

 

Nie znaleziono produktów, których szukasz.