O nas

Nasza firma działa na polskim rynku znakowania produktów od 1989 roku.

Dostarczamy zarówno proste jak i kompleksowe rozwiązania związane ze znakowaniem produkcji. Działamy dynamicznie, szybko reagujemy na zmieniające się wymagania rynku, oferujemy szeroki zakres usług, w oparciu o własne projekty techniczne, opracowywane i tworzone w dziale konstrukcyjnym.

Od 2021 jesteśmy częścią BLUHM-WEBER Group, światowego lidera w dziedzinie znakowania przemysłowego.  Oferujemy nowoczesne urządzenia m.in. atramentowe drukarki wysokiej rozdzielczości, etykieciarki oraz systemy drukująco-aplikujące. Partnerstwo MULTI i  BLUHM-WEBER Group trwa już blisko 20 lat.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się również:

– przemysłowe drukarki atramentowe HITACHI,

– termiczne i termotransferowe drukarki etykiet,

– aplikatory firmy NOVEXX,

– znakowarki mikropunktowe COUTH,

– termotransferowe drukarki do opakowań foliowych KORTHO,

– znakowarki laserowe

Współpracujemy ze światowej klasy producentem robotów przemysłowych FANUC i instalujemy urządzenia zintegrowane ze zautomatyzowanymi liniami produkcyjnymi.

Staramy się tworzyć jak najatrakcyjniejszą ofertę dla naszych Klientów, dostarczamy produkty najwyższej jakości i zapewniamy ich fachową obsługę. Zaufało nam blisko 2000 polskich firm. Na naszym koncie mamy ponad       10 tysięcy zainstalowanych różnych urządzeń do znakowania produktów, dostosowanych do linii produkcyjnych Klientów. 

MULTI – NIEZAWODNE ZNAKOWANIE


Nasze wyróżnienia i nagrody

Z przyjemnością informujemy, iż zostaliśmy laureatem Opolskiej Marki 2016 w kategorii Przedsiębiorstwo Roku.

Więcej informacji:

http://www.umwo.opole.pl/2017/04/opolska-marka-dla-najlepszych/


Złoty medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich PAKFOOD 2017